Close
Wino na ślub i na wesele

Wino na ślub i na wesele

Jesteś gościem weselnym, a Państwo Młodzi zamiast kwiatów proszą o butelkę wina? Mamy sprawdzoną propozycję na prezent. A może to Ty planujesz ślub? Sprawdź, ile wina potrzeba na wesele i jak je wybrać.

WINO NA ŚLUB ZAMIAST KWIATÓW

BRILLA! DOC PROSECCO
– już za sam wygląd i pięknie zdobioną, błyszczącą butelkę można zakwalifikować wino do kategorii „na prezent”. Jeśli dodamy do tego bąbelki, którymi można coś uczcić oraz uniwersalny, półwytrawny smak, mamy pewność, że Brilla! będzie trafionym podarunkiem na ślub.

Wino na ślub Prosecco Brilla

WINO NA WESELE

Drodzy Narzeczeni,
kochani Zakochani

W Centrum Wina od lat przygotowujemy dla Was specjalną ofertę weselną, skomponowaną z naszych bestsellerów. Zależy nam, byście Wy i Wasi Goście byli zadowoleni. Byście mieli pewność, że alkohole, które zaserwujecie, będą smakowały gościom i pasowały do potraw i poszczególnych aktów wydarzenia: od toastu po weselny tort.

Wino na wesele - ile potrzeba, jak wyliczyć?

Chcemy, aby ten najważniejszy dzień Waszego życia, stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. I chcemy Was trochę odciążyć w planowaniu i wyborze win na weselny stół, bo przecież na tym – na winach i alkoholach mocnych – znamy się najlepiej. I tą wiedzą pragniemy Wam służyć.

Zobaczcie też naszą ofertę weselną lub zapytajcie o nią naszych Doradców w sklepach – z radością udzielą Wam informacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Close