Close

Menedżer Sprzedaży ds. HoReCa
Paweł Wojas
kom. 501 235 589
PWojas@centrumwina.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa – ZACHÓD
Arkadiusz Kobyliński
kom. 506 012 042
AKobyliński@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Dolnośląskie
Łukasz Grabowiec
kom. 506 012 045
LGrabowiec@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Dolnośląskie
Marcin Zdunek
kom. 797 728 024
MZdunek@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Wielkopolskie, Lubuskie
Grzegorz Orniacki
kom. 506 012 049
GOrniacki@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Zachodniopomorskie / Szczecin
Monika Lewandowska
kom. 506 012 054
MLewandowska@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Zachodniopomorskie / Kołobrzeg
Arkadiusz Kaliszuk
kom. 506 012 021
AKaliszuk@centrumwina.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa – PÓŁNOC
Łukasz Włodara
kom. 506 012 046
LWlodara@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Pomorskie
Katarzyna Dordzik
kom. 506 012 016
KDordzik@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Warmińsko – Mazurskie, Podlaskie
Marek Gutowski
kom. 500 215 158
MGutowski@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Kujawsko – Pomorskie
Paweł Drzewucki
kom. 506 012 052
PDrzewucki@centrumwina.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa – CENTRUM
Karol Herbst
kom. 506 012 032
KHerbst@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Mazowieckie
Paweł Pruchnicki
kom. 506 012 037
PPruchnicki@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Mazowieckie, Łódzkie
Iwona Grabeus
kom. 505 454 786
IGrabeus@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Mazowieckie
Rafał Kurlandzki
kom. 506 012 050
RKurlandzki@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Mazowieckie
Stanisław Batorski
kom. 506 012 030
SBatorski@centrumwina.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży ds. HoReCa – POŁUDNIE
Jolanta Rohulko
kom. 604 237 407
JRohulko@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Podkarpackie, Lubelskie
Krzysztof Wojciechowski
kom. 506 012 038
KWojciechowski@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Świętokrzyskie, Małopolskie
Grzegorz Jaworski
kom. 506 012 039
GJaworski@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Śląskie, Opolskie
Marcin Skrabuski
kom. 506 012 014
MSkrabuski@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Małopolskie / Zakopane
Mateusz Gałka
kom. 604 237 407
MGalka@centrumwina.pl

Doradca Handlowy Klienta HoReCa – Małopolskie, Podkarpackie
Dawid Koszyk
kom. 604 237 407
DKoszyk@centrumwina.pl

Close