Close
WALENTYNKOWE INSPIRACJE

WALENTYNKOWE INSPIRACJE

14 lutego – Walentynki – Święto Zakochanych. Można lubić, można nie obchodzić, ale nie da się obok tego święta przejść obojętnie – tym bardziej, że z każdej strony jesteśmy bombardowani serduszkami, czerwonymi różami czy pluszakami. Czemu zatem nie dać jednak ponieść się temu uroczemu świętu?

Dla tych, którzy w tym dniu, lubią w szczególny sposób rozczulić swoją drugą połówkę, podpowiadam: nic nie wprawia lepiej w romantyczny nastrój niż romantyczna muzyka i wino. Przygotowałam dla Was absolutny hit! Połączyłam najpiękniejsze utwory o miłości, które mają moc rozmiękczenia nawet najtwardszego serca, z naszymi najromantyczniejszymi winami.

Nieskromnie stwierdzam, że chyba nikt wcześniej tego nie zrobił. Efekt? Gwarantuję, że to będą wyjątkowe i niezapomniane walentynki. Sama mam zamiar przetestować któryś z zestawów.

Winno muzyczna lista przebojów na Walentynki:

STEVIE WONDER I just called to say I love You

Ta piosenka ma w sobie niezmierzone pokłady dobrej energii i nie ma chyba osoby, która nie potrafiłaby zanucić jej pod nosem. Dwa, kto z nas nie chciałby usłyszeć w słuchawce “Dzwonię, żeby po prostu powiedzieć Ci, że Cię kocham”. Prawdziwy heartbreaker. Dokładnie taki, jak bąbelki w butelce szampana Lacombe. Szampana polecam podawać dobrze schłodzonego – na wzrastającą temperaturę wieczoru – jak znalazł 😉

LADY GAGA I BRADLEY COOPER Shallow

Kto oglądał Narodziny gwiazdy doskonale zna ten utwór, który doczekał się oscarowej statuetki za najlepszą oryginalną piosenkę filmową w 2019 r. Świat huczał wówczas od plotek, jakoby między Lady Gagą a Bradleyem wybuchł płomienny romans. Patrząc na nich  w filmie i podczas wykonania tej ballady podczas ceremonii wręczenia Oscarów, rzeczywiście można było odnieść takie wrażenie. Że coś tam mocno iskrzy. I właśnie takiego iskrzenia Wam życzę. A jeśli połączycie Wasze iskrzenie, z musującym Prosecco – macie szansę na prawdziwy ogień.

BON JOVI Bed of Roses

Gdyby dziś BON JOVI chciał ponownie nagrać teledysk do Bed of Roses, jestem pewna, że w teledysku znalazłaby się butelka włoskiej Almarosy. I to oczywiście nie jedna butelka! Przyjemnie nastraja, zniewala aromatem, łagodnie buja.

RIGHTEOUS BROTHERS   Unchained Melody

Ten utwór kojarzy się z jedną z najbardziej kultowych, a zarazem najbardziej magnetycznych scen filmowych w dziejach kina. Już po pierwszych taktach, oczami wyobraźni widzimy Particka Swayze i Demi Moore, przy kole garncarskim w filmie Uwierz w ducha. Chociaż nie zamierzam Was zachęcać do wypalania ceramiki w ten wieczór, ale polecam właśnie ten utwór polecam dopisać do walentynkowej playlisty i podawać z aromatycznym i magnetycznym BALUARTE.

BERLIN Take my breath away

Jeśli nie możesz swojej drugiej połówki zabrać na przejażdżkę ferrari – zawsze możesz zaserwować jej Ferrari w kieliszku. Koniecznie przy świecach, koniecznie w połączeniu z truskawkami. Koniecznie przy akompaniamencie Take my breath away formacji BERLIN. I myślę, że będzie to większe przeżycie niż lot myśliwcem z Tomem Criusem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close