Close
Wino na Mikołajki?

Wino na Mikołajki?

Zastanawiacie się, jakie wino sprawdzi się na Mikołajki? 6 grudnia już tuż tuż, dlatego przygotowaliśmy dla Was nasze rekomendacje na mikołajkowe prezenty. Mamy przeczucie, że w tym roku drobne upominki i życzenia dadzą Wam wyjątkowo dużo radości. Wino na Mikołajki sprawdzi się idealnie. To co, jesteście gotowi na Mikołajki?

Białe wino Stanley Bay Sauvignon Blanc

Sauvignon Blanc z Nowej Zelandii to zawsze sprawdzony pomysł na prezent. Stanley Bay to wytrawne wino, które zachwyci swoim orzeźwieniem, akcentami owoców tropikalnych oraz lekkością.

Białe, wytrawne wino Gnarly Head Chardonnay

Gnarly Head Chardonnay ujmuje swoim ciepłem i złożonością łącząc nuty owoców tropikalnych z waniliowymi i orzechowymi akcentami pochodzącymi z beczki.

Kaltern Pinot Grigio

Włoski Kaltern Pinot Grigio to prezent elegancki, harmonijny i zbalansowany, który łączy akcenty kwiatowe, owocową kwasowość oraz orzeźwia wyjątkową świeżością.

Czerwone wino Finca La Solana

Hiszpańskie wino Finca La Solana zadowoli każde podniebienie smakiem dojrzałych owoców z nutami słodkich przypraw, zaś krągłości, elegancji i słodyczy wanilii nadaje leżakowanie w beczce.

Time Waits For No One

Time Waits For No One to wino na „tu i teraz”, aby smakować i cieszyć się z każdej chwili. To hiszpańskie wino zatrzymuje nas intensywnym aromatem oraz wyrazistym, lekko pikantnym smakiem.

Włoskie, wytrawne wino Masi Serego Alighieru Possessioni

Serego Alighieri Possessioni to wino niebanalne, które swoją historią sięga Dantego Alighieri, a winogrona zbierane są z 150-cio letnich krzewów. W smaku wino jest harmonijne i eleganckie, zaskakuje wiśniowymi akcentami i ujmuje długim finiszem.

Masi Brolo di Campofiorin

Masi Brolo Di Campofiorin to wyjątkowe, eleganckie i złożone wino, które zachwyci bogactwem owoców, wytrawnością kakao oraz słodyczą beczki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close