Close
Zestawy prezentowe

Zestawy prezentowe

Potrzeba wielu lat ciężkiej pracy winiarzy aby wino nabrało niepowtarzalnego charakteru i pełni smaku. Taki prezent zasługuje na specjalną oprawę, dlatego w tym roku wybraliśmy wyjątkowe dodatki: eleganckie pudełka i kultowe słodycze E. Wedel i Simon Coll. To zestawy prezentowe, które zabłysną w blasku choinkowych lampek.

Zestaw z kieliszkami i wybranym winem

Personalizowane zestawy prezentowe

Świąteczny zestaw prezentowy z kieliszkami w czerwonym, eleganckim pudełku ze świątecznym motywem. Wybierz najlepsze, prezentowe wino z naszej oferty i podaruj bliskiej osobie.

Zestawy prezentowe z winem

Zestaw prezentowy Messer del Fauno

Elegancki zestaw prezentowy zawierający wino Messer del Fauno Nero D’Avola. Wino to powstało z endemicznego szczepu Sycylii i charakteryzuje się bogactwem czerwonych owoców na podniebieniu. W smaku wyczuwalne są głównie śliwki i wiśnie, zaś wytrawności i charakteru nadają wyraźne taniny. W skład zestawu wchodzą jeszcze czekolada Millenium 99% kakao, chlebek marcepanowy oraz 3 sztuki belgijskich, gorzkich czekoladek Chocolate Hills.

Zestawy prezentowe z winem Conte di Campiano Appassimento

Świąteczny zestaw prezentowy z doskonałym, czerwonym winem Conte di Campiano Appassimento. To włoskie wino jest niezwykle harmonijne w smaku. Charakteryzuje się bogactwem dojrzałych owoców, a na podniebieniu wyczuwalne są także zioła i czekolada. Wino jest zbalansowane, bogate i ujmuje łagodnością oraz niską kwasowością. W zestawie znajdziemy także mleczną czekoladę Lindt Lindor, czekoladki Simon Coll z wizerunkiem Mikołaja. Dodatkowo zestaw zawiera mieloną kawę Lucaffe Classic oraz laskę cukrową. Wszystko to zostało zapakowane w eleganckie czerwone pudełko wypełnione czerwoną bibułą.

Zesraw z winem Primitivo del Salento V2

Włoskie primitivo w eleganckim, czarnym pudełku i ze złotą kokardą to idealny pomysł na świąteczny prezent. Varvaglione Primitivo del Salento to półwytrawne wino, którego degustacja przenosi nas w ciepłe, słoneczne rejony Puglii. Wyjątkowa łagodność, delikatna kwasowość i brak tanin zachwyci każdego. Wino ma głęboki, rubinowy kolor, zaś na podniebieniu ujmuje ciepłem i słodyczą powideł oraz marmolady. Aromat wina jest pełen dojrzałych owoców oraz nut wanilii i kakao. Zestaw zawiera także czekoladę Lindt Lindor, dwie czekoladki Lindt Lindor Dark, mielona kawę Lucaffe Mister Exclusive oraz trybuszon.

Zestaw prezentowy z whisky

Zestaw prezentowy z whisky

Bain’s Cape Mountain to single grain whisky z RPA, która jako jedyna na świecie została wyprodukowana z lokalnie uprawianej, afrykańskiej kukurydzy. Whisky Bain’s Cape Mountain jest harmonijna i lekko słodka, a na podniebieniu zaskakuje złożonym smakiem orzechów, wanilii, miodu oraz przypraw. Zestaw zawiera także mleczną czekoladę Simon Coll, 3 czekolady Simon Coll o 70% zawartości kakao oraz 3 sztuki czekoladek Simon Coll 50% kakao. Całość zapakowaliśmy w eleganckie, czarne pudełko ze wstążką.

Więcej prezentowych inspiracji znajdziecie w naszym świątecznym katalogu. Zaproponowaliśmy tam wina, alkohole mocne i gotowe zestawy, które z pewnością przypadną do gustu obdarowywanym osobom. Zapraszamy i życzymy wesołych świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close