Close
Aplikacja Kocham Wino

Aplikacja Kocham Wino

Kochaj Wino na własnych zasadach

Wyobraź sobie, że masz nieograniczony dostęp do ….. win i …… winnic z całego świata. Do recenzji, opisów, ofert specjalnych i roczników, na które trzeba się zapisywać. Ty odbierzesz je wygodnie, po drodze do domu. Aplikacja Kocham Wino to twój własny świat wina, gdzie winiarze i sommelierzy pracują właśnie dla Ciebie, na Twoich zasadach.

W ciągu kilku sekund sprawdzisz, co kryją wielowiekowe piwnice Burgundii, a co pije się w Nowej Zelandii. Wreszcie masz miejsce, gdzie stworzysz listę marzeń i win na każdą okazję. Nie musisz już nikogo pytać, jak smakuje legendarny supertoskan, które wino dobrać do spaghetti, ile lat powinien leżakować Riesling i dlaczego wszyscy znajomi lubią prosecco. Teraz nawet wybór wina na prezent stanie się czystą przyjemnością. I już nigdy nie ominą Cię kolekcjonerskie perełki.

Kocham Wino

Niezapomniane wina

Znasz to uczucie, kiedy chcesz się podzielić ze znajomymi swoim nowym odkryciem, ale kompletnie nie możesz sobie przypomnieć ani nazwy wina ani nawet szczepu? Teraz już nie zapomnisz win, które Ci smakowały.

W aplikacji Kocham Wino masz historię swoich zakupów w jednym miejscu. Możesz też pisać recenzje i oceniać butelki warte polecenia.

To, co zwykle

A gdyby tak w sklepie z winem, wystarczyło powiedzieć: „to, co zwykle”? I najlepiej, żeby ulubione butelki czekały w kasie dowolnego sklepu Centrum Wina, który akurat masz dziś po drodze. Brzmi zachęcająco?

Dzięki opcji „zamów i odbierz” za pomocą aplikacji wybierasz wina i dowolny sklep, a my je pakujemy i wysyłamy Ci powiadomienie, że są gotowe do odbioru. Dostawę do domu też zorganizujemy w ramach „zamów online”.

Bez wychodzenia z domu

Relaksujesz się z kieliszkiem wina na kanapie zastanawiając się, jaki winiarz mógł wpaść na pomysł, by połączyć dwie, tak różne odmiany jak intensywny Shiraz i lekki, zwiewny Pinot Noir?

W aplikacji Kocham Wino zebraliśmy nieskończenie dużo informacji o regionach, odmianach, klasyfikacjach, trendach i nowościach. Stworzyliśmy też Akademią Kocham Wino.

Podwójne korzyści

Lubisz dzielić się swoją pasją? My też! Dlatego stworzyliśmy największą winiarską społeczność w Polsce.

Aplikacja Kocham Wino to szybka i wygodna możliwość sprawdzenia bonusowych punktów, rabatów i promocji specjalnych.

Aplikacja Kocham Wino

Aplikację KOCHAM WINO pobierzesz klikając w jeden z poniższych przycisków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close