Close
Finca Bacara

Finca Bacara

W Finca Bacara nie oceniamy nikogo na podstawie wyglądu, płci ani narodowości, lecz na podstawie talentu, pasji i intelektu – taką obietnicę składam swoim pracownikom.

IOANA PAUNESCU, Rumunia, Dyrektor Generalny

Chcemy stworzyć miejsce pracy, które daje możliwość wzmocnienia pozycji młodych i utalentowanych kobiet, szczególnie w branży winiarskiej.

W przemyśle winiarskim rola kobiet i mężczyzn różni się od siebie niczym winne szczepy – hiszpański monastrell i francuski mourvedre. W tej branży wciąż jest mniej pań niż panów. Oczywiście dostrzegamy pozytywne zmiany. Coraz więcej ról zostało obsadzonych przez przedstawicielki płci pięknej, jednak będziemy bardziej szczęśliwe widząc więcej kobiet na winiarskiej scenie.

Kobiety Finca Bacara

SHAYNE YAP, Malezja, Export Manager Finca Bacara

Dorastanie w kraju, w którym kultura picia wina nie jest jeszcze rozwinięta, sprawia, że muszę ciężko pracować nad swoim wizerunkiem w tej branży. Firma jednak nie dyskryminuje mnie z powodu mojego pochodzenia. Jestem doceniana za umiejętności, wiedzę i potencjał i dzięki temu mogę rozwijać się zawodowo.

Finca Bacara

ROBERTA RIBEZZO, Włochy, Export Manager Finca Bacara

Jako tak młoda osoba na stanowisku menedżera do spraw eksportu jestem często pytana o moje kompetencje. Finca Bacara rzuca mi wyzwania, dzięki którym rozwijam się i przełamuję swoje ograniczenia oraz doskonalę swoje umiejętności. Zapewnia mi także warunki, w których mogę rozwijać moją winiarską pasję.

IRENE GOMEZ, Hiszpania, Winemaker Finca Bacara

Jeśli cofniemy się o 30, a nawet o 20 lat, to w świecie wina zobaczymy niewiele kobiet. Nie wspominając już o młodych kobietach. Skończyłam branżowe studia i odbyłam staż we Francji. Byłam spragniona miejsca, gdzie będę mogła się sprawdzić i wykonywać swój zawód. Wiedziałam, że jestem gotowa i mam odpowiednie umiejętności. A młody winiarz musi zademonstrować umiejętności. Musi stworzyć atmosferę do pracy dla całego zespołu zaangażowanego w tworzenie wina. I wtedy pojawiła się Finca Bacara…

AUTORKA: Monika Pawłowicz

Podaruj sobie bukiet aromatów z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. Centrum Wina prezentuje wyjątkowo kobiecą nowość od Finca Bacara – doskonałe sauvignon blanc, a przy zakupie 2 butelek – dodatkowo w doskonałej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close