Close
NASI PRODUCENCI – DE SAINT GALL

NASI PRODUCENCI – DE SAINT GALL

Wyjątkowe terroir i wiedza przekazywana z pokolenia na pokolenie to cechy charakterystyczne Champagne De Saint-Gall!

Mistrzowie szczepu Chardonnay i eksperci, jeśli chodzi o Pinot Noir, nieustannie pracują nad przekształceniem najlepszych winogron i winorośli w regionie w wyborne wina szampańskie. Łączy ich wspólna pasja do winiarstwa, poczucie obowiązku i chęć dzielenia się tą cenną wiedzą!

Wyborny szampan – słynne wino musujące pochodzące z Szampanii, winiarskiego regionu Francji. Specjalna selekcja gron Chardonnay oraz Pinot Noir pochodzi z wyjątkowych parceli Cote des Blancs, Montagne de Reims oraz Vallee de la Marne, co zagwarantowało najwyższą jakość w kieliszku, jaki przyszło nam degustować.

To szampan o ponętnych złotych refleksach w kieliszku, z którego unosi się bukiet pełen białych kwiatów i delikatnych cytrusów. W ustach krągła i soczysta struktura, z bardzo długim i satysfakcjonującym finiszem. Le Selection w wykonaniu De Saint Gall wyróżnia niezwykłe balans i harmonia smaku.

To wino musujące idealnie sprawdzi się w niemal każdych okolicznościach – jego uniwersalny charakter pasuje zarówno do spotkań z przyjaciółmi, celebracji wyjątkowych chwil, jak i przy talerzu owoców morza.
Szampan najwyższej jakości pochodzący z parceli klasy Premier Cru umiejscowionych w Cote des Blancs i Montagne de Reims – oczywiście we francuskim regionie Szampania. Trzon wina składa się w 64% z Chardonnay oraz 36% Pinot Noir.

W kieliszku witają nas perliste bąbelki w parze z kuszącym złotym kolorem. Intensywny, pełny bukiet rozpieszcza nos aromatami cytrusów i kwiatów. Pełen charakter natomiast rozwija na podniebieniu, ukazując ekspresyjną harmonię pomiędzy kwasowością, a krągłą i soczystą strukturą.

De Saint-Gall Premier Cru Le Tradition zaskakuje swoim potencjałem pairingowym – doskonale pasuje do sezamowej wołowiny, a także potraw stir-fry.
Półwytrawny szampan – najsłynniejsze wino musujące świata w wydaniu producenta De Saint-Gall, tradycyjnie pochodzący z Szampanii, francuskiego regionu i apelacji – jedynej uprawnionej do używania nazwy Champagne. W 59% to wino stanowi szczep Chardonnay, w 41% zaś Pinot Noir. Grona są zbierane w subregionach Cote des Blancs oraz Montagne de Reims.

Perliste bąbelki i żywy błysk w kieliszku przyciągają już od pierwszego wejrzenia. To wino pełne aromatów egzotycznych owoców i cytrusów. Na podniebieniu krągłe, doskonale harmonizujące charakterystyczną ekspresję tropikalnego owocu z delikatnym tłem miodu. Długie i soczyste, zapewniające niezwykłą przyjemność z degustacji.

To szampan, który fantastycznie sprawdzi się w pairingu z mniej słodkimi deserami, takimi jak mus z gorzkiej czekolady, ale także będzie wybornym uzupełnieniem pasztetu z owocami.
Wyjątkowej jakości szampan – francuskie wino musujące ze słynnej Szampanii. Blanc de Blancs oznacza wykonanie go w 100% z gron Chardonnay. Powstawał w subregionie Cote des Blancs, z owoców zbieranych z parceli klasy Grand Cru.

Niezwykły odcień jasnego złota w kieliszku zaprasza nas do degustacji, podczas której będzie nas próbował uwieść bukiet pełen delikatnych, wytrawnych owoców, w tym jabłek czy cytrusów. W tle mienić się będzie także delikatny akcent tostowy. Na języku przywita nas z kolei orzeźwiająca kwasowość, która szybko przechodzi w niezwykle harmonijne odczucie soczystego i eleganckiego smaku.

To idealny szampan do towarzystwa białych mięs, ryby w kremowych sosach, a także dojrzewających serów w stylu Comte.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close