Close
Tradycja może iść w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami

Tradycja może iść w parze z nowoczesnymi rozwiązaniami

Marka Tbilvino powstała w 1962 roku i została otwarta jako największa firma winiarska w Gruzji. Szybko zyskała serca i uznanie konsumentów w kraju i systematycznie buduje swoją renomę na skalę międzynarodową. Obecnie jest to jedna z największych firm gruzińskich i może pochwalić się pasmem sukcesów oraz zaufaniem odbiorców w ponad 30 krajach na całym świecie.

W 1999 roku zarządzanie firmą przejęli bracia Zurab i Giorgi Margvelashvili, którzy zastosowali nową filozofię prowadzenia winnicy i produkcji wina. Opiera się ona na wykorzystaniu różnorodności lokalnych odmian winorośli, doświadczeniu winiarzy oraz tradycyjnych metod produkcji wina. Polega również na skupieniu się na nieustannym rozwoju winiarstwa przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. Dzięki tym założeniom firma jest w stanie zaoferować odbiorcom ogromną różnorodność swojego portfolio.

Spośród najbardziej tradycyjnych metod produkcji należy wymienić qvevri. Zgodnie z tą starożytną metodą wino zostaje zamknięte w glinianych amforach, w których dochodzi zarówno do maceracji oraz fermentacji. Piwniczkę ze wszystkimi winami qvevri znajdziemy w winnicy Tbilvino Kvareli. Drugą z winnic producenta jest Tbilvino Tbilisi – w ostatnich latach w obu winnicach dokonano gruntownych renowacji polegających głównie na wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań. W celu usprawnienia procesów przetwarzania i stabilizacji winorośli wprowadzono m.in. system nawadniania kropelkowego w mikrostrefach Mukuzani i Kindzmarauli.

Oferta Tbilvino systematycznie się poszerza, a wszystkie produkowane tu wina i inne alkohole poddawane są skrupulatnej kontroli jakości na każdym etapie produkcji. O najwyższą jakość gruzińskich win w Tbilvino dba wielu doświadczonych winiarzy, a wśród nich są Zviad Loladze
oraz Luka Guruli. Dzięki nim konsumenci odkryją prawdziwy smak Gruzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close