Close
Wino – prezent na każdą okazję

Wino – prezent na każdą okazję

Kto z nas nie stracił kiedyś kilku godzin cennego czasu, na wymyślanie idealnego prezentu dla kogoś bliskiego. Kogo z nas nie kusiło, żeby z braku czasu nie pójść po linii najmniejszego oporu i nie wrzucić do koperty z kartką z życzeniami banknotu z podobizną polskiego władcy. Owszem, można i tak, ale przecież chcemy, żeby nasz prezent zapadł w pamięć, więc… podarujmy wino!

wino na prezent

Wino na prezent – sprawdzone propozycje:

Wino na prezent - Brilla Rosato Spumante

Chciałoby się krzyknąć „Szkoda, że Państwo tego nie widzą!”. Bo nawet najlepszy druk nie jest w stanie oddać milionów błyszczących się różowo diamentowych drobinek na etykiecie. Butelka jest spektakularna: kusi, czaruje i uwodzi.. ale… to tylko wstęp do tego, co znajduje się w środku! A w środku zadziorna Glera przecudnie zmariażowana z dostojnym pinot noirem. Połączenie świeżości, elegancji i radości z intensywnością owocowych nut truskawek, malin dopełnionych kwiatowymi akcentami. Wymarzone wino na prezent.

Wino na prezent: Baron De Ley Finca Monasterio

Hiszpańskie tempranillo w wybitnie eleganckiej postaci. Krzewy do stworzenia tego wyjątkowego wina są uprawiane od 1985 roku na terenach przylegających do klasztoru benedyktynów. Wino tworzone z najwyższą starannością i traktowane niemal z pietyzmem. Ostatecznego szlifu nadaje mu leżakowanie w beczce przez 18 miesięcy, dzięki czemu oprócz tak charakterystycznych dla tempranillo nut wiśni, owoców leśnych odnajdziemy miękkie i aksamitne nuty wanilii, kawy i intensywnych przypraw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Close